Kaptain Kitty
انتشار :۲۶ اسفند ۱۳۹۳
بازدید :554 بار

شبکه ی اجتماعی توییتر

شبکه ی اجتماعی توییتر

اغلب هنگامی که در حال ایمیل زدن، مقاله نوشتن یا توییت کردن هستیم، به این فکر می کنیم که آیا باید مطالب ما طولانی باشد یا کوتاه؟ ما می خواهیم که در رسانه های اجتماعی موفق عمل کنیم و این عمل باید به روش صحیح خود انجام شود. تحقیقات بسیاری انجام شده است که تعدادی از بهترین های آنها در اینجا در اختیار شما قرار می گیرد.

بهترین طول یک توییت، ۱۰۰ کاراکتر است

هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب ترین طول توییت باید به توصیه ی چه کسی عمل کرد؟ نظر خود توییتر در این مورد چیست؟ تحقیقی که توسط Buddy Media انجام شده است نشان می دهد که ۱۰۰ کاراکتر، بهترین حالت برای نوشتن یک توییت است.

خلاقیت عاشق پیچیدگی است و سادگی در ذات ماست. توییت ها به ۱۴۰ کاراکتر محدود می شوند بنابراین می توانند به راحتی در هر جایی، حتی از طریق بخش ارسال پیام موبایل نیز مورد استفاده قرار گیرند. هیچ طول جادویی برای یک توییت وجود ندارد اما تحقیقات اخیر توسط Buddy Media نشان داد که

توییت هایی که کوتاه تر از ۱۰۰ کاراکتر هستند، تا ۷۰ درصد نرخ مشارکت بالاتری دارند.

تحقیق انجام شده توسط Buddy Media مشابه با تحقیقی است که توسط Track Social انجام شد که در آن، یکصد برند مشهوری که در توییتر محبوب هستند مورد مطالعه قرار گرفتند. Track Social نیز دریافت که بهترین طول یک توییت باید حدود صد کاراکتر باشد.

آنها در تحلیل خود متوجه شدند که توییت هایی با متوسط ۷۱-۱۰۰ کاراکتر به طور چشمگیری retweet می شوند بنابراین آنها را توییت هایی با طول متوسط نامیدند. این توییت های متوسط حاوی تعداد کاراکتر لازم برای بیان نکته ای ارزشمند از سوی منتشر کننده ی اصلی و افزودن گزارش توسط فردی که آن را retweet می کند، هستند.

توییتر شبکه ی اجتماعی توییتر فعالیت در توییتر نویسندگی در توییتر
مطالب مرتبط

در دو قسمت قبلی این مقاله به معرفی و بررسی برخی از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم و دانستیم که پلاگین جزو ملزومات هر وب‌سایتی است. در قسمت سوم و آخر این مقاله با چند پلاگین وردپرس دیگر آشنا می‌شویم که استفاده از آنها به حذف پروسه های اضافی در پشت پرده‌ی وب‌سایت، کمک زیادی خواهد کرد.

پلاگین یا افزونه، نرم‌افزار‌های کوچکی هستند که امکانات جانبی و تکمیل کننده را به برنامه اصلی اضافه می‌کنند. در قسمت قبلی به معرفی چهار دسته از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم. در این قسمت شما را با چهار دسته‌ی دیگر از پلاگین‌های محبوب وردپرس آشنا می‌کنیم.

امروزه در سراسر دنیا کاربران از هر قشری بدون نیاز به دانش کدنویسی، می‌توانند با استفاده از هزاران پلاگین‌ وردپرس وب‌سایت خود را با طرح و امکانات دلخواه طراحی کنند. قصد داریم در سه قسمت بهترین پلاگین‌های موجود برای هر منظوری در WordPress را به شما معرفی کنیم.

ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. امروزه دنیا به گونه‌ای شده است که وقتی شما در محل کارتان حاضرید، عده‌ی دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند. ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود. بعد از آن […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه