Kaptain Kitty
انتشار :۱ فروردین ۱۳۹۵
بازدید :363 بار

پلاگین ai2html

پلاگین ai2html

یکی از بهترین و فوق العاده ترین پلاگین های جاوااسکرپیتی، پلاگینی است با عنوان ai2html، که کوتاه شده ی عبارت Adobe Illustrator to html می باشد.

به طور خلاصه:

می توانید فایل گرافیکی ساخته شده توسط نرم افزار Adobe Illustrator را به کدهای html تبدیل کنید. و این یکی از هیجان انگیزترین کارهای ممکن در وب است. چرا که یک html کار باید زمان زیادی را صرف تبدیل گرافیک به کد کند.

پلاگین ai2html یک پلاگین open source است و توسط جاوااسکریپت نوشته شده است. برای استفاده از این پلاگین در نرم افزار Adobe Illustrator کافیست فایل .js مربوطه را در پوشه ی Scripts واقع در مسیر نصب Adobe Illustrator کپی کنید.

برای خروجی گرفتن مراحل زیر را انجام دهید:

الف ) طراحی اتان را در نرم افزار Adobe Illustrator انجام دهید، یادتان باشد عرض کار را همان عرضی در نظر بگیرید که کانتینر اصلی html باید باشد.

ب ) حتما سیستم رنگی روی RGB باشد

ج ) بعد از اتمام کار، از منوی File گزینه ی Scripts و سپس گزینه ی ai2html را انتخاب کنید

د ) خروجی کار در پوشه ی ai2html-output واقع در مسیر نصبی Adobe Illustrator است.

شما همچنین قادر هستید که تنظیمات بیشتری را روی این پلاگین انجام دهید، به عنوان مثال میتوانید میزان کیفیت تصاویر خروجی را تعیین کنید، یا responsive بودن آنها را تعیین کنید و …

آموزش html پلاگین ai2html تبدیل html به css تبدیل طرح گرافیک به html تبدیل فایل Adobe Illustrator به html
مطالب مرتبط

در دو قسمت قبلی این مقاله به معرفی و بررسی برخی از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم و دانستیم که پلاگین جزو ملزومات هر وب‌سایتی است. در قسمت سوم و آخر این مقاله با چند پلاگین وردپرس دیگر آشنا می‌شویم که استفاده از آنها به حذف پروسه های اضافی در پشت پرده‌ی وب‌سایت، کمک زیادی خواهد کرد.

پلاگین یا افزونه، نرم‌افزار‌های کوچکی هستند که امکانات جانبی و تکمیل کننده را به برنامه اصلی اضافه می‌کنند. در قسمت قبلی به معرفی چهار دسته از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم. در این قسمت شما را با چهار دسته‌ی دیگر از پلاگین‌های محبوب وردپرس آشنا می‌کنیم.

امروزه در سراسر دنیا کاربران از هر قشری بدون نیاز به دانش کدنویسی، می‌توانند با استفاده از هزاران پلاگین‌ وردپرس وب‌سایت خود را با طرح و امکانات دلخواه طراحی کنند. قصد داریم در سه قسمت بهترین پلاگین‌های موجود برای هر منظوری در WordPress را به شما معرفی کنیم.

ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. امروزه دنیا به گونه‌ای شده است که وقتی شما در محل کارتان حاضرید، عده‌ی دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند. ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود. بعد از آن […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه