Kaptain Kitty
انتشار :۱ فروردین ۱۳۹۵
بازدید :432 بار

پلاگین ai2html

پلاگین ai2html

یکی از بهترین و فوق العاده ترین پلاگین های جاوااسکرپیتی، پلاگینی است با عنوان ai2html، که کوتاه شده ی عبارت Adobe Illustrator to html می باشد.

به طور خلاصه:

می توانید فایل گرافیکی ساخته شده توسط نرم افزار Adobe Illustrator را به کدهای html تبدیل کنید. و این یکی از هیجان انگیزترین کارهای ممکن در وب است. چرا که یک html کار باید زمان زیادی را صرف تبدیل گرافیک به کد کند.

پلاگین ai2html یک پلاگین open source است و توسط جاوااسکریپت نوشته شده است. برای استفاده از این پلاگین در نرم افزار Adobe Illustrator کافیست فایل .js مربوطه را در پوشه ی Scripts واقع در مسیر نصب Adobe Illustrator کپی کنید.

برای خروجی گرفتن مراحل زیر را انجام دهید:

الف ) طراحی اتان را در نرم افزار Adobe Illustrator انجام دهید، یادتان باشد عرض کار را همان عرضی در نظر بگیرید که کانتینر اصلی html باید باشد.

ب ) حتما سیستم رنگی روی RGB باشد

ج ) بعد از اتمام کار، از منوی File گزینه ی Scripts و سپس گزینه ی ai2html را انتخاب کنید

د ) خروجی کار در پوشه ی ai2html-output واقع در مسیر نصبی Adobe Illustrator است.

شما همچنین قادر هستید که تنظیمات بیشتری را روی این پلاگین انجام دهید، به عنوان مثال میتوانید میزان کیفیت تصاویر خروجی را تعیین کنید، یا responsive بودن آنها را تعیین کنید و …

آموزش html پلاگین ai2html تبدیل html به css تبدیل طرح گرافیک به html تبدیل فایل Adobe Illustrator به html
مطالب مرتبط

با پیشرفت HTML 5 و پدید آمدن چارچوب‌های مختلف JavaScript توسعه‌ی نرم افزار‌های تک صفحه ای تحت وب (Single Page Applications) محبوب شده است.
اخیرا مطالب خوبی در رابطه با AngularJS در وبسایت جاری منتشر شده است. KnockoutJS توسط Microsoft معرفی شد و در قالب پیشفرض پروژه‌های SPA قرار گرفت ، بنابراین احتمالا این سوال برای افرادی مطرح شده است که تفاوت بین KnockoutJS و AngularJS چیست ؟

۱۵ کتابخانه جالب javascript و css در دنیای برنامه نویسی front end

مدیران وب‌سایت‌ها، مخصوصا آنهایی که در کسب و کارهای کوچک یا سازمان‌هایی بدون نیروی تخصیص یافته به این بخش و متخصصان حوزه‌ آی تی اغلب از اصول اولیه مبحث امنیت چشم‌پوشی می‌کنند. این امر می‌تواند در عصر مدرن نه تنها از حیث حملات مستقیم هکری بلکه از نظر حملات اسکریپتی که در مقابل مجموعه‌ای از اهداف بی انتها و تصادفی رخ می‌دهد هم خطرناک باشد. اصلا مهم نیست که وب‌سایت شما تا چه حد کوچک و نسبتا بی اهمیت است، در هر صورت می‌تواند هدف حملات هکری باشد و چه شما فردی باشید که سایت را نوشته و یا فردی که آن را مدیریت می‌کند، احتمالا با این چند نکته اولیه در حوزه‌ی امنیت وب آشنا نباشید. در این مقاله به این نکات می‌پردازیم.

مایکروسافت سخت در تلاش است برای مرورگر اج جایی در میان سایر رقبای خود پیدا کند. تبلیغاتی که در ویندوز ۱۰ نمایش داده می شوند، ادعا می کنند که مرورگر اج از مرورگرهای کروم و فایرفاکس امن تر است.

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه