طرح گرافیکی را با یک دکمه به html تبدیل کنید

برنامه نویس موفق کلاینت (front-end)
پلاگین ai2html
پلاگین ai2html

یکی از بهترین و فوق العاده ترین پلاگین های جاوااسکرپیتی، پلاگینی است با عنوان ai2html، که کوتاه شده ی عبارت Adobe Illustrator to html می باشد.

به طور خلاصه:

می توانید فایل گرافیکی ساخته شده توسط نرم افزار Adobe Illustrator را به کدهای html تبدیل کنید. و این یکی از هیجان انگیزترین کارهای ممکن در وب است. چرا که یک html کار باید زمان زیادی را صرف تبدیل گرافیک به کد کند.

پلاگین ai2html یک پلاگین open source است و توسط جاوااسکریپت نوشته شده است. برای استفاده از این پلاگین در نرم افزار Adobe Illustrator کافیست فایل .js مربوطه را در پوشه ی Scripts واقع در مسیر نصب Adobe Illustrator کپی کنید.

برای خروجی گرفتن مراحل زیر را انجام دهید:

الف ) طراحی اتان را در نرم افزار Adobe Illustrator انجام دهید، یادتان باشد عرض کار را همان عرضی در نظر بگیرید که کانتینر اصلی html باید باشد.

ب ) حتما سیستم رنگی روی RGB باشد

ج ) بعد از اتمام کار، از منوی File گزینه ی Scripts و سپس گزینه ی ai2html را انتخاب کنید

د ) خروجی کار در پوشه ی ai2html-output واقع در مسیر نصبی Adobe Illustrator است.

شما همچنین قادر هستید که تنظیمات بیشتری را روی این پلاگین انجام دهید، به عنوان مثال میتوانید میزان کیفیت تصاویر خروجی را تعیین کنید، یا responsive بودن آنها را تعیین کنید و …

Author: Summit

پژوهشگر, نویسنده و علاقه مند به تکنولوژی های مختلف وب هستم, ایده های زیادی در ذهن دارم که امیدوارم بتوانم به نوبت آنها را عملی کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *