کتاب آموزش برنامه نویسی Ext JS
برای اولین بار در ایران
Ext JS
در مورد Ext JS بیشتر بدانید
خرید کتاب
قابلیت کاربردی در آپدیت ۹٫۴٫۰ اینستاگرام !
دسته بندی ها :اخبار
۳ مهر ۱۳۹۵
53 بازدید

اپلیکیشن محبوب اینستاگرام در آپدیت جدید خود قابلیتی اضافه کرده است که در چند سال اخیر کاربران زیادی از نبود این قابلیت احساس نارضایتی می کردند. با ما همراه باشید تا این قابلیت کاربردی را معرفی کنیم.

اپلیکیشن اینستاگرام در طول این مدت از قابلیت  ذخیره کردن یک پیش نویس یا ذخیره یک پست بی بهره بود و همین امر باعث نارضایتی بعضی از کاربرانش شده بود. تا اینکه در آپدیت جدید خود این قابلیت را اضافه کرده است و این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که پست مورد نظر خود را ذخیره کنند و در صورت تمایل برای گذراندن بقیه مراحل پست مورد نظر دوباره اقدام کنند اما در این حالت پست آن ها حذف نمی شود.اما در نسخه های قبلی اینستاگرام چنین قابلیتی وجود نداشت .برای ذخیره کردن یک پیش نویس کافی است وقتی در حال ویرایش یک عکس هستید بر روی دکمه ی Back ضربه بزنید تا پیام زیر ظاهر شود.

تصاویر پیش نویس در قسمت گالری شما ذخیره می شود . برای این کار کافی است که بر روی دکمه دوربین کلیک کنید تا تصاویر پیش فرض را در این قسمت مشاهده کنید.به محض اینکه شروع به ساخت یک پست کردید امکان ذخیره ی آن به عنوان پیش نویس و به اشتراک گذاری آن در زمان دیگری وجود خواهد داشت.اما به این نکته توجه کنید که حتما باید تا مرحله ویرایش عکس پیش رفته باشید که پست شما ذخیره شده باشد.برای دیدن پست هایی که به عنوان پیش نویس ذخیره کرده اید بر روی Library ضربه بزنید، پست ها در انتهای صفحه در زیر Drafts نمایان خواهند شد.همچنین با استفاده از دکمه ی manage می توانید پیش نویس هایی که نیاز ندارید را حذف کنید.
نظراتتان را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *