Kaptain Kitty
دسته ها :از دست ندهید
انتشار :۱۲ مهر ۱۳۹۵
بازدید :332 بار

بیانه لینکدین در روز افتتاح لینکدین لرنینگ:

“امروز خوشحالیم تا آغاز فعالیت لینکدین لرنینگ را به عنوان یک پلتفرم یادگیری آنلاین اعلام کنیم  که افراد و سازمان ها را قادر می سازد تا به آمال و اهداف خود دست یابند. هدف ما کمک به افراد برای کشف  و توسعه  مهارت های مورد نیاز آنها ازطریق  یادگیری شخصی شده و مبتنی بر داده می باشد.”

لینکدین لرنینگ محتوهای برجسته در حوزه های مختلف را از سایت Lynda.com  با داده ها و شبکه حرفه ای لینکدین ترکیب می کند. با بیش از ۴۵۰ میلیون پروفایل و میلیاردها تراکنش، لینکدین دیدگاه منحصر بفردی درباره چگونگی تکامل مشاغل، صنایع، سازمان ها و مهارت ها در طول زمان دارد. از طریق لینکدین لرنینگ مهارت های مورد نیاز و  دوره های تخصصی مفید برای بدست آوردن چنین مهارت هایی، قابل شناسایی می شود.

فشار موجود بر افراد و سازمان ها برای سازگاری با تغییرات هرگز در این حد زیاد نبوده است. مهارت هایی که امروز شما را به جایگاه فعلیتان رسانده اند ممکن است برای آماده نمودن شما برای آینده کافی نباشند. در حقیقت عمر ماندگاری مهارت ها کمتر از ۵ سال است و بسیاری از حوزه های کاری در حال رشد سریع امروز، پنج سال پیش وجود نداشتند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

برای غلبه بر این چالش ها لینکدین لرنینگ بر سه رکن اساسی ایجاد شده است:

محتواهایی با کلاس جهانی: درکتابخانه لینکدین بیش از ۹۰۰۰ دوره دیجیتالی است که توسط متخصصین صنایع مختلف تدریس می شوند و طیف وسیعی از کسب وکارها، موضوعات خلاقانه و فنی، از مهارت های رهبری تا اصول برنامه نویسی کامپیوتری را پوشش  می دهند. لینکدین همواره کتابخانه Lynda.com را توسعه می دهد آن هم بواسطه اضافه کردن حداقل ۲۵ دوره در هفته و تدریس مهارت های پیشتاز که شما برای به روز بودن نیازدارید. به علاوه دوره هایی به زبان آلمانی، اسپانیانی، ژاپنی و فرانسوی ارائه می شوند.

شخصی سازی مبتنی بر داده: دوره های مرتبط در زمان مناسب به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از بینشی که از طریق شبکه لینکدین بدست می آید لینکدین لرنینگ پیشنهادات مختص هر فرد را ارائه می کند، بنابراین یادگیرندگان می توانند به خوبی دریابند که کدام دوره ها به اهداف و وظیفه کاری آنها مرتبطتر است. سازمان ها نیز میتوانند از این بینش لینکدین استفاده کنند و  دوره های چندگانه لینکدین را بر اساس نیاز خود سفارشی کنند. همچنین آنالیزها وگزارش های قابل اتکا و کاملی برای کمک به اندازه گیری میزان اثر بخشی یادگیری ها نیز ارائه می شود.

دسترسی در هر زمان و هر مکان: دانستن اینکه دقیقا چه دوره ای مورد نیاز است کافی نیست- اینکه بتوان براحتی از آن آموزش استفاده نمود نیز ضروری است. دوره های موجود در لینکدین لرنینگ به قسمت هایی در اندازه بایت تقسیم شدند که هر زمانی، روی هر وسیله الکتریکی آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده است. محتواهای آموزشی که از طریق سایت LinkedIn.com به شما پیشنهاد می شود به شما کمک می کند به راحتی دوره های مرتبط را پیدا کنید و این محتواها می توانند با یک سیستم مدیریت یادگیری نیز ادغام شوند.

در دوره آزمایشی، NBCUniversal مشاهده نمود که یادگیرندگانی که یکبار از لینکدین لرنینگ استفاده کردند دوباره و دوباره بر می گردند و از آن استفاده می کنند. ترنس مورلی مدیر عامل قسمت توسعه استعدادهای NBCUniversal می گوید”لینکدین لرنینگ محتوا و پیشنهادات فوق العاده ای از طریق تجربه کاربری فوق العاده فراهم می کند. اگر محتوی و پیشنهادات ارائه شده مفید نمی بود افراد به استفاده دوباره از آن ترغیب نمی شدند.”

با توجه به نطرات مورلی، به خاطر این پشنهادات و حضور در میان یک فضای آنلاین معروف و آشنا که کارمندان احساس راحتی می کنند،  لینکدین لرنینگ تبدیل به یک راه حل برتر شده است. او می گوید بواسطه طبیعت شخصی شده این پلتفرم نیازهای یادگیری تقویت می شوند. چیزی است که یادگیرندگان NBCUniversal با آن موافق هستند.

کلسی فرید یکی از افرادی که دربخش عملیات رسانه ای NBCUniversal کار می کند می گوید”فراتر از همه ابزارهای یادگیری آنلاینی که من از آنها استفاده کرده ام، لینکدین لرنینگ شخصی ترین تجربه یادگیری را ارائه میکند. دوره های آن مهارت ها و تجربیاتی را شکل داده است که برای توسعه و پیشرفت من مهم تلقی می شوند.”

چریس گرملیچ که در قسمت استعداد یابی NBCUniversal کار می کند می گوید” Learning لینکدین عالی است چون با شما در اتصال است و شخصی سازی شده است که درباره من واقعا صدق کرده است.”

الی مای مشاهده کرد که دوره آزمایشی لینکدین لرنینگ فرصتی برای سازمانشان بوده است تا یادگیری مداوم را بپذیرند. پتی بارکر مدیر ارشد واحد یادگیری و توسعه الی مای میگوید” ما یادگیری سازمانی مداوم را می خواهیم.  قدرت ارتباطات،شبکه سازی و توانایی به اشتراک گذاشتن پیشنهادات آن واقعا تعاملات را افزایش می دهد و از دیگر پلتفرم هایی که من از آنها اگاهی دارم متفاوت است.”

اکنون شما و سازمانتان می توانید مهارت هایی که برای دستیابی به اهداف حرفه  و کسب و کارتان کلیدی هستند را شناسایی نمایید و آن مهارت ها را به روش شخصی سازی شده، موثر و سنجش پذیر یادبگیرید.

لینکدین می گوید:”این تازه اولین قدم ماست. ما در حال سرمایه گذاری بر روی لینکدین لرنینگ می باشیم در حالیکه بهبود پلتفرم Lynda.com در جریان است که مشتریان و اعضایش آن را می شناسند و دوست دارند. چشم انداز ما ایجاد فرصت اقتصادی برای هر نیروی کار جهانی می باشد. و روانه بازار کردن لینکدین لرنیگ مرحله بزرگی در این راه می باشد.

منبع : www.skillema.ir

بخش آموزشی لینکداین سایت لینکداین همکاری Linkedin و lynda همکاری لینکداین و لیندا وبسایت Linkedin
مطالب مرتبط

مدیران وب‌سایت‌ها، مخصوصا آنهایی که در کسب و کارهای کوچک یا سازمان‌هایی بدون نیروی تخصیص یافته به این بخش و متخصصان حوزه‌ آی تی اغلب از اصول اولیه مبحث امنیت چشم‌پوشی می‌کنند. این امر می‌تواند در عصر مدرن نه تنها از حیث حملات مستقیم هکری بلکه از نظر حملات اسکریپتی که در مقابل مجموعه‌ای از اهداف بی انتها و تصادفی رخ می‌دهد هم خطرناک باشد. اصلا مهم نیست که وب‌سایت شما تا چه حد کوچک و نسبتا بی اهمیت است، در هر صورت می‌تواند هدف حملات هکری باشد و چه شما فردی باشید که سایت را نوشته و یا فردی که آن را مدیریت می‌کند، احتمالا با این چند نکته اولیه در حوزه‌ی امنیت وب آشنا نباشید. در این مقاله به این نکات می‌پردازیم.

مایکروسافت سخت در تلاش است برای مرورگر اج جایی در میان سایر رقبای خود پیدا کند. تبلیغاتی که در ویندوز ۱۰ نمایش داده می شوند، ادعا می کنند که مرورگر اج از مرورگرهای کروم و فایرفاکس امن تر است.

سی‌پنل یک صفحهٔ کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیلهٔ ایجاد رابط کاربری و ابزار خودکار طراحی شده است تا کار کردن با فضای میزبانی وب را راحت‌تر کند. سی‌پنل در سه نوع برای استفادهٔ گردانندگان سرور، فضاهای ریسیلر و کاربر دارنده وب سایت طراحی شده است تا مصرف کنندگان و گردانندگان سرورها بتوانند به شکل‌های گوناگون روی فضای خود کنترل داشته باشند.

ابزارهایی که به صورت پیش‌فرض بر روی سی‌پنل نصب هستند، شامل وب‌سرور آپاچی، پی‌اچ‌پی، مای‌اس‌کیوال، پرل، پایتون و بایند (دی‌ان‌اس) می‌شود، همجنین ایمیل‌هایی که به صورت پیش‌فرض پشتیبانی می‌شوند شامل پاپ۳، اس‌ام‌تی‌پی، آی‌ام‌ای‌پی (قرارداد پیام‌گزینی) هستند. سی‌پنل بطور معمول به روی درگاه ۲۰۸۲ و به صورت اس‌اس‌ال بر روی ۲۰۸۳ قابل دسترسی است.

فعالیت استارتاپ پوشه بدین صورت می باشد که اگر شما برای کسب و کار خود اپلیکشینی راه اندازی نمودید و تمایل به ارسال اعلان (پوش نوتیفیکیشن – Push Notification) های مختلف و همچنین دریافت آمار دقیقی از اپلیکیشن خود داشته باشید می توانید از این سرویس استفاده نمایید.

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه