Kaptain Kitty
دسته ها :از دست ندهید
انتشار :۱۲ مهر ۱۳۹۵
بازدید :236 بار

بیانه لینکدین در روز افتتاح لینکدین لرنینگ:

“امروز خوشحالیم تا آغاز فعالیت لینکدین لرنینگ را به عنوان یک پلتفرم یادگیری آنلاین اعلام کنیم  که افراد و سازمان ها را قادر می سازد تا به آمال و اهداف خود دست یابند. هدف ما کمک به افراد برای کشف  و توسعه  مهارت های مورد نیاز آنها ازطریق  یادگیری شخصی شده و مبتنی بر داده می باشد.”

لینکدین لرنینگ محتوهای برجسته در حوزه های مختلف را از سایت Lynda.com  با داده ها و شبکه حرفه ای لینکدین ترکیب می کند. با بیش از ۴۵۰ میلیون پروفایل و میلیاردها تراکنش، لینکدین دیدگاه منحصر بفردی درباره چگونگی تکامل مشاغل، صنایع، سازمان ها و مهارت ها در طول زمان دارد. از طریق لینکدین لرنینگ مهارت های مورد نیاز و  دوره های تخصصی مفید برای بدست آوردن چنین مهارت هایی، قابل شناسایی می شود.

فشار موجود بر افراد و سازمان ها برای سازگاری با تغییرات هرگز در این حد زیاد نبوده است. مهارت هایی که امروز شما را به جایگاه فعلیتان رسانده اند ممکن است برای آماده نمودن شما برای آینده کافی نباشند. در حقیقت عمر ماندگاری مهارت ها کمتر از ۵ سال است و بسیاری از حوزه های کاری در حال رشد سریع امروز، پنج سال پیش وجود نداشتند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

برای غلبه بر این چالش ها لینکدین لرنینگ بر سه رکن اساسی ایجاد شده است:

محتواهایی با کلاس جهانی: درکتابخانه لینکدین بیش از ۹۰۰۰ دوره دیجیتالی است که توسط متخصصین صنایع مختلف تدریس می شوند و طیف وسیعی از کسب وکارها، موضوعات خلاقانه و فنی، از مهارت های رهبری تا اصول برنامه نویسی کامپیوتری را پوشش  می دهند. لینکدین همواره کتابخانه Lynda.com را توسعه می دهد آن هم بواسطه اضافه کردن حداقل ۲۵ دوره در هفته و تدریس مهارت های پیشتاز که شما برای به روز بودن نیازدارید. به علاوه دوره هایی به زبان آلمانی، اسپانیانی، ژاپنی و فرانسوی ارائه می شوند.

شخصی سازی مبتنی بر داده: دوره های مرتبط در زمان مناسب به شما پیشنهاد می شود. با استفاده از بینشی که از طریق شبکه لینکدین بدست می آید لینکدین لرنینگ پیشنهادات مختص هر فرد را ارائه می کند، بنابراین یادگیرندگان می توانند به خوبی دریابند که کدام دوره ها به اهداف و وظیفه کاری آنها مرتبطتر است. سازمان ها نیز میتوانند از این بینش لینکدین استفاده کنند و  دوره های چندگانه لینکدین را بر اساس نیاز خود سفارشی کنند. همچنین آنالیزها وگزارش های قابل اتکا و کاملی برای کمک به اندازه گیری میزان اثر بخشی یادگیری ها نیز ارائه می شود.

دسترسی در هر زمان و هر مکان: دانستن اینکه دقیقا چه دوره ای مورد نیاز است کافی نیست- اینکه بتوان براحتی از آن آموزش استفاده نمود نیز ضروری است. دوره های موجود در لینکدین لرنینگ به قسمت هایی در اندازه بایت تقسیم شدند که هر زمانی، روی هر وسیله الکتریکی آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده است. محتواهای آموزشی که از طریق سایت LinkedIn.com به شما پیشنهاد می شود به شما کمک می کند به راحتی دوره های مرتبط را پیدا کنید و این محتواها می توانند با یک سیستم مدیریت یادگیری نیز ادغام شوند.

در دوره آزمایشی، NBCUniversal مشاهده نمود که یادگیرندگانی که یکبار از لینکدین لرنینگ استفاده کردند دوباره و دوباره بر می گردند و از آن استفاده می کنند. ترنس مورلی مدیر عامل قسمت توسعه استعدادهای NBCUniversal می گوید”لینکدین لرنینگ محتوا و پیشنهادات فوق العاده ای از طریق تجربه کاربری فوق العاده فراهم می کند. اگر محتوی و پیشنهادات ارائه شده مفید نمی بود افراد به استفاده دوباره از آن ترغیب نمی شدند.”

با توجه به نطرات مورلی، به خاطر این پشنهادات و حضور در میان یک فضای آنلاین معروف و آشنا که کارمندان احساس راحتی می کنند،  لینکدین لرنینگ تبدیل به یک راه حل برتر شده است. او می گوید بواسطه طبیعت شخصی شده این پلتفرم نیازهای یادگیری تقویت می شوند. چیزی است که یادگیرندگان NBCUniversal با آن موافق هستند.

کلسی فرید یکی از افرادی که دربخش عملیات رسانه ای NBCUniversal کار می کند می گوید”فراتر از همه ابزارهای یادگیری آنلاینی که من از آنها استفاده کرده ام، لینکدین لرنینگ شخصی ترین تجربه یادگیری را ارائه میکند. دوره های آن مهارت ها و تجربیاتی را شکل داده است که برای توسعه و پیشرفت من مهم تلقی می شوند.”

چریس گرملیچ که در قسمت استعداد یابی NBCUniversal کار می کند می گوید” Learning لینکدین عالی است چون با شما در اتصال است و شخصی سازی شده است که درباره من واقعا صدق کرده است.”

الی مای مشاهده کرد که دوره آزمایشی لینکدین لرنینگ فرصتی برای سازمانشان بوده است تا یادگیری مداوم را بپذیرند. پتی بارکر مدیر ارشد واحد یادگیری و توسعه الی مای میگوید” ما یادگیری سازمانی مداوم را می خواهیم.  قدرت ارتباطات،شبکه سازی و توانایی به اشتراک گذاشتن پیشنهادات آن واقعا تعاملات را افزایش می دهد و از دیگر پلتفرم هایی که من از آنها اگاهی دارم متفاوت است.”

اکنون شما و سازمانتان می توانید مهارت هایی که برای دستیابی به اهداف حرفه  و کسب و کارتان کلیدی هستند را شناسایی نمایید و آن مهارت ها را به روش شخصی سازی شده، موثر و سنجش پذیر یادبگیرید.

لینکدین می گوید:”این تازه اولین قدم ماست. ما در حال سرمایه گذاری بر روی لینکدین لرنینگ می باشیم در حالیکه بهبود پلتفرم Lynda.com در جریان است که مشتریان و اعضایش آن را می شناسند و دوست دارند. چشم انداز ما ایجاد فرصت اقتصادی برای هر نیروی کار جهانی می باشد. و روانه بازار کردن لینکدین لرنیگ مرحله بزرگی در این راه می باشد.

منبع : www.skillema.ir

بخش آموزشی لینکداین سایت لینکداین همکاری Linkedin و lynda همکاری لینکداین و لیندا وبسایت Linkedin
مطالب مرتبط

ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. امروزه دنیا به گونه‌ای شده است که وقتی شما در محل کارتان حاضرید، عده‌ی دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند. ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود. بعد از آن […]

یکی از معضلات برنامه نویسی وب برای موبایل این است که سرعت اجرای وب اپلیکیشن ها روی مرورگر ها کم و نسبتا آزاردهنده است. البته راه های زیادی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از ابزار Google AMP می باشد. این پروژه به طور رسمی در ۷ اکتبر سال […]

هوآوی در بیستم می ۲۰۱۵، راه اندازی معماری شبکه چابک ۳٫۰ خود را در کنگره هوآوی نتورک با عنوان “از چابکی تا تخیل” که در پکن برگزار شده بود، اعلام کرد. به عنوان یکی از نکات برجسته آخرین معماری شبکه چابک، هوآوی به معرفی روش IoT چابک خود نیز پرداخت. این روش موسسات بازرگانی را […]

این روزها گوگل پروژه ی Brillo خود را در پیش نمایشی برای برنامه نویسان قرار داده است و آن را با برند جدیدی معرفی می­کند. یعنی “اینترنت اشیاء بر پایه اندروید”. نام جدید این پروژه بر مبنای اندرویدی آن تاکید دارد- نام پروژه “اشیاء اندرویدی” است. پروژه­ ی “اشیاء اندرویدی” به همراه “تلویزیون اندرویدی”، “اتومبیل […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه