Kaptain Kitty
انتشار :۲۵ اسفند ۱۳۹۳
بازدید :906 بار

 

unit test

محل unit test در بین انواع تست ها

 

Unit testing یکی از فرآیند های تولید نرم افزار است که در آن کوچکترین قسمت های قابل تست یک اپلیکیشن که unit نامیده می شود به صورت مستقل و جداگانه برای عملکرد بهتر مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار می گیرد.

Unit testing اغلب به صورت خودکار انجام می شود اما می توان آن را به صورت دستی یا manual نیز انجام داد. این حالت از testing، یک کامپوننت از

Extreme Programming) XP) می باشد. XP یک متد برنامه نویسی نرم افزار است که رویکردی دقیق و موشکافانه را برای ساخت یک محصول از طریق تست ها و بازنگری های پیوسته اتخاذ می کند.

Unit testing تنها آن قسمت هایی را شامل می شود که برای تست عملکرد یک واحد (unit)، لازم و اساسی می باشند. این باعث می شود که برنامه نویسان بدون نگرانی از اینکه تغییرات در کد منبع چه تاثیراتی بر عملکرد سایر واحد ها یا کل برنامه خواهد داشت، برای اصلاح کد منبع اقدام نمایند.

وقتی که مشخص شد تمام واحد های موجود در یک برنامه به کارامد ترین و بدون خطا ترین حالت ممکن کار می کنند، کامپوننت های بزرگ تر برنامه می توانند از طریق integration testing مورد بررسی قرار گیرند.

Unit testing می تواند فرآیندی وقت گیر و طاقت فرسا باشد و نیاز به صبر و شکیبایی تیم توسعه دارد. مستندات باید به صورت دقیق تهیه و نگهداری شوند. Unit testing باید با این علم انجام شود که وقتی برنامه در محیط واقعی اجرا می شود ممکن است تست هر واحد برای هر سناریوی ورودی امکان پذیر نباشد.

 

unit test چیست انواع تست نرم افزار تست unit test تست نرم افزار یونیت تست چیست
مطالب مرتبط

در دو قسمت قبلی این مقاله به معرفی و بررسی برخی از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم و دانستیم که پلاگین جزو ملزومات هر وب‌سایتی است. در قسمت سوم و آخر این مقاله با چند پلاگین وردپرس دیگر آشنا می‌شویم که استفاده از آنها به حذف پروسه های اضافی در پشت پرده‌ی وب‌سایت، کمک زیادی خواهد کرد.

پلاگین یا افزونه، نرم‌افزار‌های کوچکی هستند که امکانات جانبی و تکمیل کننده را به برنامه اصلی اضافه می‌کنند. در قسمت قبلی به معرفی چهار دسته از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم. در این قسمت شما را با چهار دسته‌ی دیگر از پلاگین‌های محبوب وردپرس آشنا می‌کنیم.

امروزه در سراسر دنیا کاربران از هر قشری بدون نیاز به دانش کدنویسی، می‌توانند با استفاده از هزاران پلاگین‌ وردپرس وب‌سایت خود را با طرح و امکانات دلخواه طراحی کنند. قصد داریم در سه قسمت بهترین پلاگین‌های موجود برای هر منظوری در WordPress را به شما معرفی کنیم.

ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. امروزه دنیا به گونه‌ای شده است که وقتی شما در محل کارتان حاضرید، عده‌ی دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند. ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود. بعد از آن […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه