Kaptain Kitty
انتشار :۷ تیر ۱۳۹۵
بازدید :430 بار

گوگل یک ماه پیش از ارتقاء الگوریتم mobile-friendly خود، شروع به ارسال پیغام های جدید هشداری به صاحبان وب سایت ها کرد.

از نظر گوگل وبسایت ها باید موبایل فرندلی باشند

از نظر گوگل وبسایت ها باید موبایل فرندلی باشند

گوگل هم اکنون در حال ارسال نوع جدیدی از پیغام های هشداری به صاحبان وب سایت هایی است که وبسایت آنها mobile-friendly نمی باشد. این پیغام ها مستقیما در نتایج جستجو با موبایل نمایش داده می شوند- در صورتی که گوگل متوجه شود جستجو کننده صاحب آن وب سایت است، پیغام فقط برای صاحب وب سایت  نماش داده می شود.

جنیفر اسلگ صاحب یکی از وب سایت های قدیمی است که فاقد ویژگی mobile-friendly بودن می باشد. او گزارش داد که وقتی سایت خود را در نتایج جستجو با موبایل مشاهده می کند، پیغام “وب سایت شما mobile-friendly نمی باشد” برای وی نمایش داده می شود. این پیغام لینکی به صفحه ی Google help در مورد mobile-friendly بودن وب سایت می باشد.

در شکل زیر نشان داده شده است که جنیفر به عنوان صاحب یک وب سایت غیر mobile-friendly چه پیغامی دریافت کرده است:

2

در شکل دیگر نمایش نتیجه ی جستجو برای یک کاربر معمولی نشان داده شده است که پیغام هشدار برای وی نمایان نخواهد بود:

3

این هشدار های جدید حدودا یک ماه قبل از ارتقاء الگوریتم mobile-friendly گوگل ارسال شده است.

جان مولر، عضو گوگل، تایید کرد که این آزمایشی است برای اینکه دریابند این روش چقدر در ارتقاء mobile-friendly بودن وب سایت ها اثربخش است.

mobile friendly seo برای دستگاه های موبایل اثر طراحی موبایل در سئو بهیه سازی سایت برای موبایل تاثیر طراحی مناسب در موبایل برای جذب کاربر طراحی سایت برای موبایل طراحی وبسایت برای دستگاه های لمسی
مطالب مرتبط

در دو قسمت قبلی این مقاله به معرفی و بررسی برخی از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم و دانستیم که پلاگین جزو ملزومات هر وب‌سایتی است. در قسمت سوم و آخر این مقاله با چند پلاگین وردپرس دیگر آشنا می‌شویم که استفاده از آنها به حذف پروسه های اضافی در پشت پرده‌ی وب‌سایت، کمک زیادی خواهد کرد.

پلاگین یا افزونه، نرم‌افزار‌های کوچکی هستند که امکانات جانبی و تکمیل کننده را به برنامه اصلی اضافه می‌کنند. در قسمت قبلی به معرفی چهار دسته از پلاگین‌های وردپرس پرداختیم. در این قسمت شما را با چهار دسته‌ی دیگر از پلاگین‌های محبوب وردپرس آشنا می‌کنیم.

امروزه در سراسر دنیا کاربران از هر قشری بدون نیاز به دانش کدنویسی، می‌توانند با استفاده از هزاران پلاگین‌ وردپرس وب‌سایت خود را با طرح و امکانات دلخواه طراحی کنند. قصد داریم در سه قسمت بهترین پلاگین‌های موجود برای هر منظوری در WordPress را به شما معرفی کنیم.

ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. امروزه دنیا به گونه‌ای شده است که وقتی شما در محل کارتان حاضرید، عده‌ی دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند. ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود. بعد از آن […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه