Kaptain Kitty
انتشار :۷ تیر ۱۳۹۵
بازدید :498 بار

گوگل یک ماه پیش از ارتقاء الگوریتم mobile-friendly خود، شروع به ارسال پیغام های جدید هشداری به صاحبان وب سایت ها کرد.

از نظر گوگل وبسایت ها باید موبایل فرندلی باشند

از نظر گوگل وبسایت ها باید موبایل فرندلی باشند

گوگل هم اکنون در حال ارسال نوع جدیدی از پیغام های هشداری به صاحبان وب سایت هایی است که وبسایت آنها mobile-friendly نمی باشد. این پیغام ها مستقیما در نتایج جستجو با موبایل نمایش داده می شوند- در صورتی که گوگل متوجه شود جستجو کننده صاحب آن وب سایت است، پیغام فقط برای صاحب وب سایت  نماش داده می شود.

جنیفر اسلگ صاحب یکی از وب سایت های قدیمی است که فاقد ویژگی mobile-friendly بودن می باشد. او گزارش داد که وقتی سایت خود را در نتایج جستجو با موبایل مشاهده می کند، پیغام “وب سایت شما mobile-friendly نمی باشد” برای وی نمایش داده می شود. این پیغام لینکی به صفحه ی Google help در مورد mobile-friendly بودن وب سایت می باشد.

در شکل زیر نشان داده شده است که جنیفر به عنوان صاحب یک وب سایت غیر mobile-friendly چه پیغامی دریافت کرده است:

2

در شکل دیگر نمایش نتیجه ی جستجو برای یک کاربر معمولی نشان داده شده است که پیغام هشدار برای وی نمایان نخواهد بود:

3

این هشدار های جدید حدودا یک ماه قبل از ارتقاء الگوریتم mobile-friendly گوگل ارسال شده است.

جان مولر، عضو گوگل، تایید کرد که این آزمایشی است برای اینکه دریابند این روش چقدر در ارتقاء mobile-friendly بودن وب سایت ها اثربخش است.

mobile friendly seo برای دستگاه های موبایل اثر طراحی موبایل در سئو بهیه سازی سایت برای موبایل تاثیر طراحی مناسب در موبایل برای جذب کاربر طراحی سایت برای موبایل طراحی وبسایت برای دستگاه های لمسی
مطالب مرتبط

مدیران وب‌سایت‌ها، مخصوصا آنهایی که در کسب و کارهای کوچک یا سازمان‌هایی بدون نیروی تخصیص یافته به این بخش و متخصصان حوزه‌ آی تی اغلب از اصول اولیه مبحث امنیت چشم‌پوشی می‌کنند. این امر می‌تواند در عصر مدرن نه تنها از حیث حملات مستقیم هکری بلکه از نظر حملات اسکریپتی که در مقابل مجموعه‌ای از اهداف بی انتها و تصادفی رخ می‌دهد هم خطرناک باشد. اصلا مهم نیست که وب‌سایت شما تا چه حد کوچک و نسبتا بی اهمیت است، در هر صورت می‌تواند هدف حملات هکری باشد و چه شما فردی باشید که سایت را نوشته و یا فردی که آن را مدیریت می‌کند، احتمالا با این چند نکته اولیه در حوزه‌ی امنیت وب آشنا نباشید. در این مقاله به این نکات می‌پردازیم.

سال ۹۶ در حالی آغاز شده که باید نظاره‌گر اتفاقات مهمی در زمینه فناوری اطلاعات باشیم. اگر چه مهمترین اتفاق فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال ۹۶ قرار بود الکترونیکی شدن انتخابات باشد، اما بر اساس تصمیم وزارت کشور این مسئله منتفی گردید.

مایکروسافت سخت در تلاش است برای مرورگر اج جایی در میان سایر رقبای خود پیدا کند. تبلیغاتی که در ویندوز ۱۰ نمایش داده می شوند، ادعا می کنند که مرورگر اج از مرورگرهای کروم و فایرفاکس امن تر است.

همه لینک هایی که روی آنها کلیک می کنید امن نیستند – از صفحات پر از تبلیغات گرفته تا صفحاتی که می خواهند اعتبارنامه های ورود به سیستم شما را بدزدند. شما باید هر زمان که آنلاین هستید هوشیار باشید. در اینجا چهار سوال به ذهن شما می آید که باید هر موقع ورود به لینک به حالت تعلیق در می آید، از خود بپرسید.

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه