سوندار پیچای مدیر عامل گوگل
IT, اقتصاد, موفقیت
سوندار پیچای مدیر عامل گوگل
سوندار پیچای مدیر عامل گوگل

بر اساس گزارش بلومبرگ و اسنادی که گوگل آنها را برای سهام داران خود منتشر کرده، در هفته پیش مدیر عامل شرکت ساکن مانتین ویو به نام «ساندر پیچای» ۲۷۰ هزار سهم از سهام گوگل را به عنوان پاداش دریافت کرده؛ سهامی که در این لحظه ارزشی معادل ۱۹۹ میلیون دلار دارد.

لازم به اشاره است که چنین رقمی، بالاترین میزان پاداشی است که گوگل به یک مدیر اجرایی داده و آن را به شکل عمومی اعلام کرده است.

ساندر پیچای در ماه آگوست به سمت مدیر عاملی گوگل منصوب شد و این اولین سهامی به شمار می رود که شرکت یاد شده به وی تعلق داده است.

شرکت مورد بحث همچنین به آقای «روث پورات» (Ruth Porat) سهامی با ارزش ۳۸.۳ میلیون دلار هدیه داده در حالی که خانم دایان گرین «Diane Greene» که مسئول ارشد بخش تجارت های گوگل است سهامی معادل ۴۲.۸ میلیون دلار کسب کرده.

البته لازم به اشاره است که با توجه به عملکرد مالی گوگل در سه ماهه نهایی سال ۲۰۱۵ می توان گفت که این سه مدیر ارشد در گوگل کارشان را به بهترین شکل انجام داده اند و حالا گوگل با سهام از آنها قدردانی می کند.

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که سهام ارائه شده به آقایان پیچای و پورات در صورتی به آنها تعلق می گیرد که تا سال ۲۰۱۹ در گوگل باقی مانده و حضور داشته باشند. هر چند با توجه به شرایط کنونی بعید به نظر می رسد این افراد بخواهند جای دیگری به کار مشغول شوند.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سی پنل cpanel
آیا می دانستید که
۶ نکته مهم برای مدیریت وب سایت در cPanel

سی‌پنل یک صفحهٔ کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیلهٔ ایجاد رابط کاربری و ابزار خودکار طراحی شده است تا کار کردن با فضای میزبانی وب را راحت‌تر کند. سی‌پنل در سه نوع برای استفادهٔ گردانندگان سرور، فضاهای ریسیلر و کاربر دارنده وب سایت طراحی شده است تا مصرف کنندگان و گردانندگان سرورها بتوانند به شکل‌های گوناگون روی فضای خود کنترل داشته باشند.

ابزارهایی که به صورت پیش‌فرض بر روی سی‌پنل نصب هستند، شامل وب‌سرور آپاچی، پی‌اچ‌پی، مای‌اس‌کیوال، پرل، پایتون و بایند (دی‌ان‌اس) می‌شود، همجنین ایمیل‌هایی که به صورت پیش‌فرض پشتیبانی می‌شوند شامل پاپ۳، اس‌ام‌تی‌پی، آی‌ام‌ای‌پی (قرارداد پیام‌گزینی) هستند. سی‌پنل بطور معمول به روی درگاه ۲۰۸۲ و به صورت اس‌اس‌ال بر روی ۲۰۸۳ قابل دسترسی است.

وب اپلیکیشن اشتراک ویدئو Youtube
آیا می دانستید که
یوتیوب بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد

آخرین آمار ارائه‌شده نشان از این دارد که تعداد کاربران فعال ماهیانه‌ی یوتیوب از مرز ۱.۵ میلیارد نفر عبور کرده است.

کوین سیستروم
IT, اقتصاد, موفقیت
مدیر عامل میلیاردر اینستاگرام از عادات خود برای رسیدن به موفقیت می گوید

کوین سیستروم به عنوان یکی از اصلی ترین پایه گذاران شبکه اجتماعی اینستاگرام از جمله مدیرانی است که توانسته در زندگی اش به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند. او در مصاحبه ای که اخیراً با مایک آلن، ژورنالیست آمریکایی داشته به بیان توضیحاتی در رابطه با عوامل تأثیر گذار بر بازدهی بالایش اشاره کرده است.