Kaptain Kitty
انتشار :۲ فروردین ۱۳۹۵
بازدید :267 بار

سوندار پیچای مدیر عامل گوگل

سوندار پیچای مدیر عامل گوگل

بر اساس گزارش بلومبرگ و اسنادی که گوگل آنها را برای سهام داران خود منتشر کرده، در هفته پیش مدیر عامل شرکت ساکن مانتین ویو به نام «ساندر پیچای» ۲۷۰ هزار سهم از سهام گوگل را به عنوان پاداش دریافت کرده؛ سهامی که در این لحظه ارزشی معادل ۱۹۹ میلیون دلار دارد.

لازم به اشاره است که چنین رقمی، بالاترین میزان پاداشی است که گوگل به یک مدیر اجرایی داده و آن را به شکل عمومی اعلام کرده است.

ساندر پیچای در ماه آگوست به سمت مدیر عاملی گوگل منصوب شد و این اولین سهامی به شمار می رود که شرکت یاد شده به وی تعلق داده است.

شرکت مورد بحث همچنین به آقای «روث پورات» (Ruth Porat) سهامی با ارزش ۳۸.۳ میلیون دلار هدیه داده در حالی که خانم دایان گرین «Diane Greene» که مسئول ارشد بخش تجارت های گوگل است سهامی معادل ۴۲.۸ میلیون دلار کسب کرده.

البته لازم به اشاره است که با توجه به عملکرد مالی گوگل در سه ماهه نهایی سال ۲۰۱۵ می توان گفت که این سه مدیر ارشد در گوگل کارشان را به بهترین شکل انجام داده اند و حالا گوگل با سهام از آنها قدردانی می کند.

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که سهام ارائه شده به آقایان پیچای و پورات در صورتی به آنها تعلق می گیرد که تا سال ۲۰۱۹ در گوگل باقی مانده و حضور داشته باشند. هر چند با توجه به شرایط کنونی بعید به نظر می رسد این افراد بخواهند جای دیگری به کار مشغول شوند.

برچسب‌ها, , , ,

مطالب مرتبط

عموما بالا بودن تعداد سوالات مشتریان یک مساله ی خوشایند محسوب می شود. هر چه تعداد پرسش ها بالاتر باشد، تعداد فروش شما نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. اما به مرور زمان، شما دائما در حال دریافت همان سوالات همیشگی هستید. این امر می تواند خیلی زود به کاری روزمره، زمان بر و خسته […]

آشیانه ی کوسه، لانه ی اژدها، دهان شیر: اینها توصیفات وحشتناک و ترس آوری است که رسانه ها از “جلسه با سرمایه گذار” یاد می کنند. در حالی که جلسه ی اولیه با سرمایه گذار هرگز نباید به سادگی و با بی دقتی پیش رود، اما دندان نشان دادن (اعلام رقابت!) به وی نیز منجر به رابطه ی […]

مقاله ها و مطالب زیادی در مورد امکانات جدید وب نوشتیم و هر دفعه هم به خاطر آمدن این امکانات  و قابلیت ها به وب خوشحال شدیم. جدیدا مطمئن شدم که مرز میان اپلیکیشن های native و وب اپلیکیشن ها درحال کمرنگ شدن است. از زمانی که فلسفه ی اپلیکیشن های Hybrid (ترکیبی) گسترش پیدا […]

  حتما برای شما هم پیش آمده است که به دنبال قطعه کدی در اینترنت بگردید و سایت های مختلف را بررسی کنید. از آنجایی که خودم هم روزانه به دفعات همین کار را می کنم، می دانم که وقت زیادی هم از شما سر این قضیه به هدر می رود. حال، وبسایت یا بهتر […]

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه