کتاب آموزش برنامه نویسی Ext JS
برای اولین بار در ایران
Ext JS
در مورد Ext JS بیشتر بدانید
خرید کتاب
۷ هکر ایرانی تحت تعقیب پلیس FBI
۱۰ فروردین ۱۳۹۵
579 بازدید
نام 7 هکر قدرتمند ایرانی بین المللی شده است

نام ۷ هکر قدرتمند ایرانی بین المللی شده است

دولت آمریکا با انتشار تصاویر و نام های۷ هکر ایرانی در وب سایت FBI برای دستگیری ۷ هکر ایرانی جایزه تایین کرد و این افراد را تحت تعقیب قرار داد به گفته مقامات کشور بزرگ امریکا هفت هکر ایرانی را به جرم نفوذ و حمله  در سیستم های بانکی این کشور مورد پیگرد قضایی قرار داده است  بر همین اساس اسامی این افراد و تصاویرشان در اینترنت منتشر شده است که احمد فاطی، حمید فیروزی، امین شکوهی، محمد صادق احمد زاده، امید غفاریان، سینا کیسر و نادر ساعدی به دلیل آنچه که مقامات آمریکایی در این باره گفته اند  ۷ هکر ایرانی به ۴۶ نهاد مالی و سد نیویورک حمله کرده اند و  مورد پیگرد از طریق پلیس FBI قرار گرفتند.

مقامات امنیتی اف بی آی اعلام کردند که  به احتمال فراوان این افراد در داخل کشور ایران هستند و فعالیت میکنند و همچنین این افراد برای سازمان اطلاعات تهران فعالیت میکنند به گفته مقامات امنیتی امریکا این هکرها به زیرساخت های آمریکا بار ها حمله و قصد انجام عملیات خرابکارانه در شهرهای بزرگ این کشور مانند نیویورک داشتند که توسط امریکایی ها شناسایی شدند یکی از مقامات ارشد اف بی آی مدعی شد این هفت هکر ایرانی از طرف سپاه پاسداران ایران مورد حمایت و پشتیبانی هستند. این ۷ هکر ایرانی از سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳  بار ها حملات سایبری به نهادهای مالی آمریکا انجام دادند و اقدام به خرابکاری در زیر ساخت های دولتی این کشور کردند.

مقامات امنیتی اف بی آی مدعی شدند که هکر ایرانی به نام حمید فیروزی  یکی از بهترین هکرهای ایران میباشد که موفق شد به سیستم نگهداری سد بومن اونیو که در ۲۰ مایلی شهر نیویورک قرار دارد نفوذ کند. این نفوذ سایبری می توانست به هکر ایرانی به نام حمید فیروزی با ایجاد تغییر در سطح آب سد برای نابودی سد و ایجاد فاجعه انسانی کمک کند و هزاران نفر را با تخریب سد غرق کند.
نظراتتان را با ما در میان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *