Kaptain Kitty
انتشار :۱۰ فروردین ۱۳۹۵
بازدید :643 بار

نام 7 هکر قدرتمند ایرانی بین المللی شده است

نام ۷ هکر قدرتمند ایرانی بین المللی شده است

دولت آمریکا با انتشار تصاویر و نام های۷ هکر ایرانی در وب سایت FBI برای دستگیری ۷ هکر ایرانی جایزه تایین کرد و این افراد را تحت تعقیب قرار داد به گفته مقامات کشور بزرگ امریکا هفت هکر ایرانی را به جرم نفوذ و حمله  در سیستم های بانکی این کشور مورد پیگرد قضایی قرار داده است  بر همین اساس اسامی این افراد و تصاویرشان در اینترنت منتشر شده است که احمد فاطی، حمید فیروزی، امین شکوهی، محمد صادق احمد زاده، امید غفاریان، سینا کیسر و نادر ساعدی به دلیل آنچه که مقامات آمریکایی در این باره گفته اند  ۷ هکر ایرانی به ۴۶ نهاد مالی و سد نیویورک حمله کرده اند و  مورد پیگرد از طریق پلیس FBI قرار گرفتند.

مقامات امنیتی اف بی آی اعلام کردند که  به احتمال فراوان این افراد در داخل کشور ایران هستند و فعالیت میکنند و همچنین این افراد برای سازمان اطلاعات تهران فعالیت میکنند به گفته مقامات امنیتی امریکا این هکرها به زیرساخت های آمریکا بار ها حمله و قصد انجام عملیات خرابکارانه در شهرهای بزرگ این کشور مانند نیویورک داشتند که توسط امریکایی ها شناسایی شدند یکی از مقامات ارشد اف بی آی مدعی شد این هفت هکر ایرانی از طرف سپاه پاسداران ایران مورد حمایت و پشتیبانی هستند. این ۷ هکر ایرانی از سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳  بار ها حملات سایبری به نهادهای مالی آمریکا انجام دادند و اقدام به خرابکاری در زیر ساخت های دولتی این کشور کردند.

مقامات امنیتی اف بی آی مدعی شدند که هکر ایرانی به نام حمید فیروزی  یکی از بهترین هکرهای ایران میباشد که موفق شد به سیستم نگهداری سد بومن اونیو که در ۲۰ مایلی شهر نیویورک قرار دارد نفوذ کند. این نفوذ سایبری می توانست به هکر ایرانی به نام حمید فیروزی با ایجاد تغییر در سطح آب سد برای نابودی سد و ایجاد فاجعه انسانی کمک کند و هزاران نفر را با تخریب سد غرق کند.

7 هکر ایرانی حمله به سیستم سد آب رسانی توسط هکرهای ایرانی هکرهای ایرانی به سیستم های مالی آمریکا حمله کردند
مطالب مرتبط

مدیران وب‌سایت‌ها، مخصوصا آنهایی که در کسب و کارهای کوچک یا سازمان‌هایی بدون نیروی تخصیص یافته به این بخش و متخصصان حوزه‌ آی تی اغلب از اصول اولیه مبحث امنیت چشم‌پوشی می‌کنند. این امر می‌تواند در عصر مدرن نه تنها از حیث حملات مستقیم هکری بلکه از نظر حملات اسکریپتی که در مقابل مجموعه‌ای از اهداف بی انتها و تصادفی رخ می‌دهد هم خطرناک باشد. اصلا مهم نیست که وب‌سایت شما تا چه حد کوچک و نسبتا بی اهمیت است، در هر صورت می‌تواند هدف حملات هکری باشد و چه شما فردی باشید که سایت را نوشته و یا فردی که آن را مدیریت می‌کند، احتمالا با این چند نکته اولیه در حوزه‌ی امنیت وب آشنا نباشید. در این مقاله به این نکات می‌پردازیم.

سال ۹۶ در حالی آغاز شده که باید نظاره‌گر اتفاقات مهمی در زمینه فناوری اطلاعات باشیم. اگر چه مهمترین اتفاق فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال ۹۶ قرار بود الکترونیکی شدن انتخابات باشد، اما بر اساس تصمیم وزارت کشور این مسئله منتفی گردید.

مایکروسافت سخت در تلاش است برای مرورگر اج جایی در میان سایر رقبای خود پیدا کند. تبلیغاتی که در ویندوز ۱۰ نمایش داده می شوند، ادعا می کنند که مرورگر اج از مرورگرهای کروم و فایرفاکس امن تر است.

همه لینک هایی که روی آنها کلیک می کنید امن نیستند – از صفحات پر از تبلیغات گرفته تا صفحاتی که می خواهند اعتبارنامه های ورود به سیستم شما را بدزدند. شما باید هر زمان که آنلاین هستید هوشیار باشید. در اینجا چهار سوال به ذهن شما می آید که باید هر موقع ورود به لینک به حالت تعلیق در می آید، از خود بپرسید.

نظراتتان را برایمان بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه