Kaptain Kitty
هدف سایت سامیت چیست؟
  • توسعه ی برنامه نویسی وب و تکنولوژی های متعدد در این علم ما را بر آن داشت تا تجربیاتی که خودمان در حین اجرای پروژه های مختلف داریم را به صورت مقاله در اختیار سایرین هم بگذاریم. این کار دو مزیت دارد، هم باعث می شود مطلب مورد نظر برای خودمان ثابت بشود، هم سایر برنامه نویسانی که می خواهند کمی جلوتر و متفاوت تر باشند با بررسی مقالات مختلف سایت می توانند تصمیم بگیرند که از بین تکنولوژی ها و ابزارهای مختلف کدام ها را برگزینند.
خدمات سامیت
  • ما در کنار آموزش و بحث در مورد تکنولوژی ها مختلف، محصولاتی نیز در همین راستا ارائه داده ایم که اولین آنها سری کتاب های آموزشی برنامه نویسی است. به عنوان اولین قدم ما کتاب "آموزش برنامه نویسی Ext JS" را منتشر و در اختیار علاقه مندان قرار دادیم تا کاربران محترم بتوانند به طور جدی تر به آموزش این فریم ورک محبوب و قدرتمند برنامه نویسی بپردازند.تمام تلاش اعضای تیم سایت سامیت بر آن است تا بتوانند بهترین نتیجه و محصول را چه در قالب مقاله و چه در قالب کتاب به کاربران عرضه کنند. برای آشنایی بیشتر با اعضای تیم می توانید به بخش "اعضای تیم" مراجعه کنید.
مدیر وبسایت
  • تیم سایت سامیت از تعدادی جوان با انگیزه و مشتاق در زمینه ی برنامه نویسی تشکیل شده است. مدیر وبسایت www.summits.ir آقای میلاد خان محمدی می باشد. هم چنین در مورد سایر اعضای تیم و نویسندگان می توانید اطلاعات کاملی را در قسمت "اعضای تیم" مشاهده نمایید.
مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه