Kaptain Kitty

توضیحاتی در مورد چگونگی همکاری ما و مولفین عزیز کتب و آثار مربوط به برنامه نویسی

روش خرید کتاب
 • کاربر گرامی دقت داشته باشید که فروش کتاب تنها از طریق پرداخت آنلاین آن هم از طریق همین وبسایت و همین صفحه انجام می شود و ما سایر روش های فروش مانند ارسال از طریق پست و دریافت پول در محل دریافت را پشتیبانی نمی کنیم.
مدت زمان دریافت محصول توسط شما
 • با سلام و وقت بخیر خدمت مولفین، ناشرین و دست اندرکاران محترم کتب برنامه نویسی و تکنولوژی های مربوطه همانطور که مستحضر هستید گروه سامیت مدت هاست دست به انتشار و ارائه ی مقالات و محتوای روز برنامه نویسی زده است. و در این راستا محتوا را هم به صورت مقالات روزانه در وبسایت و هم به صورت کتاب منتشر کرده است.

  پس از استقبال خوب همکاران و کاربران محترمی که چندیست وبسایت را دنبال می کنند برآن شدیم تا مسیرمان را با همراهی شما عزیزان بپیماییم. استقبال خوب از کتاب "آموزش فریم ورک جامع Ext JS" ما را بر آن داشت تا کتب دیگری نیز در حوزه ی برنامه نویسی و تکنولوژی های مرتبط تهیه و گرداوری کنیم. و از آنجایی که این پروسه زمان گیر و پیچیده است و همچنین همکاران بسیاری در بین شما عزیزان وجود دارند که تالیفاتی ارزنده را در این حوزه داشته اند. لذا از همه ی افرادی که تالیف یا تالیفاتی در موارد فوق الذکر دارند صمیمانه دعوت به همکاری می شود. نتیجه ی همکاری، نتایج مفید و ارزنده برای هر دو طرف می باشد.

  و اما نوع همکاری: ما بر آن شدیم تا به معرفی آثار ارزشمند مولفین عزیز بپردازیم. از آنجایی که خود تالیف و تهیه ی یک کتاب فرایند بسیار پیچیده و زمان بریست. ما قویا معتقدیم یک مولف دیگر نباید درگیر فروش و بازاریابی آن شود.چرا که این مرحله خود نیز دارای مشقات فراوان می باشد و از حوصله و زمان یک مولف خارج است.

  وبسایت سامیت با نزدیک به 3 سال سابقه در امر جذب مخاطبین تخصصی در زمینه ی وب و تکنولوژی های مرتبط می تواند ارائه گر خوبی برای محصولات ارزشمند شما باشد. شرایط همکاری: مولفین و صاحبان اثر محترم می توانند عنوان و توضیحاتی از اثرشان را به ایمیل زیر ارسال کنند. ما در اسرع وقت با آنها تماس گرفته و صحبت های لازم در مورد نحوه فروش محصول آنها در سایت انجام می دهیم.

  milad.khanmohammadi@gmail.com

  پس از بررسی نوع و محتوای اثر، مواردی همچون درصد فروش و چگونگی دریافت محصول و ... به طور کامل مشخص می شوند و محصول مورد نظر در وبسایت سامیت ارائه و به فروش می رسد.

مطالب ما تو این شبکه های اجتماعی هم پخش میشه